Nexcomp Zbigniew Czapligo Radosław Kopryjaniuk Spółka Jawna

Siedlce

Opinie o Nexcomp Zbigniew Czapligo Radosław Kopryjaniuk Spółka Jawna

Kinga

Najlepsza firma w Siedlcach , profesjonalne podejście do klienta, współpracuje z nimi od kilku lat, chyba konkurencja kupowała te tusze :))

king

To są oszuści kupiłem u nich tusz do drukarki za 100 zł wróciłem do domu a okazało się że kadridz jest pustu zresztą nie tylko ja się tak namiotem ale i kilku moich znajomych. Nie polecam nikomu tego sklepu omojajcie go szerokim łukiem. Pozdawiam

Zostaw opinię o Nexcomp Zbigniew Czapligo Radosław Kopryjaniuk Spółka Jawna - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexcomp Zbigniew Czapligo Radosław Kopryjaniuk Spółka Jawna