Tel-Komp Ryszard Buś

@Miet powiedz konkretnie jakie są te zarobki. Konkret

M.........
@bnhkl 22.05.2016 22:36
@Miet powiedz konkretnie jakie są te zarobki. Konkret

Jak na przemyski zarobki 2600 w tym ZUS to całkiem nieźle pozdrawiam dalej pracuje

bobet

Ktoś tu kręci ja pracowałem 3lata od 1500 do 2200 a ty koleszko miałeś Chyba praktyki ......

Szkoda gadać, wszyscy pracownic bez umów a ja sam zarabiałem moze 1000zł o ile nie potrącił 100 - 150 zł w wyższe zarobki u tego typa nie ma co wierzyć...

igor

buc - 2012-07-11 22:45:16 ( usunięte przez administratora )/div>1700,podstawą+300/400 premia na przemyśl ok

Zostaw opinię o Tel-Komp Ryszard Buś - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tel-Komp Ryszard Buś