Info-Coig Marcin Prażuch

Mysłowice

Opinie o Info-Coig Marcin Prażuch

Zdunek

Nie podobno tylko na prawdę wszyscy się zwolnili. Jak byłem na praktykach to poznałem szefa. Jego "elokwentne" przemówienia jak ze spotkania jechowych albo konsultantów Avonu doprowadzały wszystkich do śmiechu przy czym on sam uważał, że jest zajebisty w tym. Nie polecam, ogólnie wyzysk na maksa i zero szacunku.

Roberto25

Podobno w firmie jest taki syf że wszyscy się zwolnili i zostawili właściciela na lodzie. Swoją drogą po tym co słyszałem to dziwie się tym pracownikom, że wytrzymywali coś takiego. Ten facet to podobno niezły krętacz.

Zostaw opinię o Info-Coig Marcin Prażuch - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info-Coig Marcin Prażuch