Info-Coig Marcin Prażuch

Opinie o Info-Coig Marcin Prażuch

Magda

Współpracujemy z firmą od lat , cenię sobie podejście Pana Marcina . Polecam .

Janusz

Co oznacza ta cisza na forum? Czy jest może ktoś powiązany z firmą Info-Coig Marcin Prażuch, kto mógłby wypowiedzieć się na temat tej pracy? Kandydaci do pracy w tej firmie na pewno docenią każdą szczerą wypowiedź.

Zostaw opinię o Info-Coig Marcin Prażuch - Mysłowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info-Coig Marcin Prażuch