Escape Tomasz Zieliński

Poznań

Opinie o Escape Tomasz Zieliński

ggggg

[usunięte przez moderatora] i nic więcej. W zeszłym roku korzystałem z usług tej firmy, chodziło o stworzenie sieci bezprzewodowej w domu. Pan zapewniał że wszystko będzie w porządku. Wyszedłem na 5 minut z pokoju a ten [usunięte przez moderatora] zamiast powiedzieć że nie potrafi tego zrobić to włamał się do innej sieci którą też odbierałem w domu, zmienił hasła i wmówił mi że to jest moja sieć, nazwał ją tak jak chciałem i skasował za to pieniądze, dzwoniąc do tego [usunięte przez moderatora] niczego nie osiągnąłem. Nie polecam. [usunięte przez moderatora]!!!!1

Zostaw opinię o Escape Tomasz Zieliński - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Escape Tomasz Zieliński