Artcom Opałka Artur

Grójec

Artcom Opałka Artur

Opinie o Artcom Opałka Artur

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Artcom Artur Opałka o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

adam

chyba dobrze, jak na serwis komputerowy. To mała firma więc i cicho o niej.

Rosiek

A ja miałam do czynienia 3 razy z tą firmą i jak na razie za każdym razem byłam zadowolona. Podejście jak należy a naprawy zawsze skuteczne. Nie wiem czemu Tobie coś nie poszło ale z gościem zawsze się można dogadać.

pol

Chyba opinia na wyrost z....bista ale uważam że chyba nie powinna taka być,gość nie do końca się przykłada do tego co robi a jeżeli zrobi to z łaski. pozdrawiam

Zostaw opinię o Artcom Opałka Artur - Grójec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artcom Opałka Artur