Opinie o Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak w Tarczyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak w Tarczyn

Robert Nowy wpis

Widzę firma zajmuje się działalnością ochroniarską w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa ale mają też sklep internetowy z częściami do alarmów. Mnie interesuje praca jako monter alarmów, mam uprawnienia elektryczne SEP do 1kV. Tylko czy wymagana jest wiedza i doświadczenie też z elektroniki? Doradźcie.

prymusik Nowy wpis

Firma solidna Pan Andrzej służy dobra radą. Wymieniono cały silnik od bramy wjazdowej. Wszytko śmiga jak talala.

Rozumiem, że nie zatrudnia Pan ludzi z ulicy... Ale czy możliwe jest przyjęcie osoby z kilkuletnim doświadczeniem w pracy? 7 lat pracowałem przy instalacjach. Proszę o informację, bo właśnie szukam zatrudnienia.

Patnie odnośnie PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POWIATU PIASECZYŃSKIEGO. Jakim cudem otrzymałeś tą perłę? Wyklinałeś samemu? Zapytanie poszło też do Perły Mazowsza?

Gal Anonim
@Andrzej

Ej TSM idzcie się zająć czymś pożytecznym lepiej.

@Andrzej

Myślę że nie cudem a zasługami i ilością obsłużonych przez 33 lata klientów .Pierwsza prywatna działalność w zabezpieczeniach nr rejestracji Tarczynie 17 początek 89 rok. Członek założyciel Stowarzyszenia Instalatorów i Producentów Systemów Zabezpieczeń , Serwisant z umowami w kilku Urzędach Skarbowych, ministerstw jak Izba Skarbowa , Ministerstwo Finansów , Główny Urząd Ceł status rzemieślnika w CEHU. Nie sądzę aby jakaś firma ochraniarska w Polsce miała taką historię. Dla tych co zajmują się zawodowo w Tarczynie internetem po zawodówce samochodowej informuje że nie ma możliwości uzyskania tylu głosów bo przy każdym musi być inne IP oraz inne konto zgłaszanego w necie . Natomiast łatwiej kogoś oszukać że się jest specjalistą z elektroniki czy informatyki nie majac w tym kierunku podstawowego wykształcenia. Małe miejscowości łykają wszystko he

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Iwona

Z tego co widzę po niedawnych wpisach klienci zachwalają realizacje tego pana. Podobno dobrze doradza i można liczyć na jego pomoc. Jak tak czytam wzmianki głównie odnoszą się tutaj do niego samego, rozumiem więc że to chyba działalność jednoosobowa? Czy może jednak pan zatrudnia czasami kogoś do pomocy? Wykonywał może u kogoś usługę w towarzystwie pracownika?

Stanisław

Bardzo doświadczony i solidny wykonawca. Starannie wykonał niezbędne prace i uruchomił automat do bramy, który doskonale działa. Mimo koniecznej dodatkowej pracy, utrzymał uzgodnioną niską cenę usługi. Szczerze polecam.

Aska

Prawdziwy Profesjonalista w tym co robi. Zawsze można liczyć na pomoc dobrze doradzi. Kalkulacja cenowa dobrana do potrzeb klienta oraz tak aby to zrobić profesjonalnie . Polecam Asia

Zostaw merytoryczną opinię o Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak - Tarczyn

• Jak się pracuje w Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak?

Zobacz opinie na temat firmy Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak?

Safety Zakład Usługowo-Handlowy Systemów Alarmowych i Automatyki Andrzej Bąbiak
  • Mjr. Edwarda Ziółkowskiego 12 lok. 10