ZETO Olsztyn Sp. z o.o. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej

Olsztyn

Opinie o ZETO Olsztyn Sp. z o.o. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej

Astrolog

Zwykli kolesie OK. Ale wszyscy wyżej poniżej jakichkolwiek standardów etycznych. Jak pewnie pamiętacie zostałem wyrzucony z pracy 8 lat temu za sterte idiotycznych podejrzeń po tym jak zostały przeczytane maile z mojej firmowej skrzynki pocztowej. Primo - maili pracowników nie czytamy Segundo - nie zwalniamy jeśłi nie rozumiemy ich treści i mamią się nam jakieś idiotyczne pomówienia OK? Gites!

Zostaw opinię o ZETO Olsztyn Sp. z o.o. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZETO Olsztyn Sp. z o.o. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej