Web Group Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Kowalewski

Czerniczyn

Opinie o Web Group Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Kowalewski

Biz

Brak kontaktu. Staramy się uzyskać kod authinfo i nie można się z firmą skontakować/ Brak odpowiedzi na mail/ tel

Centrum Drzewne Lucjan Huczek

Pomimo zapłaty za hosting i serwer strona internetowa, sklep internetowy oraz mail nie działają czwarty dzień z rzędu. Pomimo wysłania trzydziestu maili zero kontaktu ze strony Łukasza kowalewskiego, Numer telefonu wyłączony!!!. Zero informacji, zero kontaktu!!! A moja firma stoi, traci klientów i pieniądze. Całkowicie niepoważny człowiek!!!

zgadnij

Cwaniak i naciągacz! do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za niewykonaną usługę! ostrzegam wszystkich!

sylwia

Przystojniaczek :*

niki

Pan Łukasz facet o niebanalnej urodzie i super ekspresowo zlecenia załatwia. Polecam.

ja

Pan Łukasz troche sie ociaga ze zleceniami

Krzysztof L

Zlecenie wykonane zostalo prawidlowo

xxx

Polecam

ja

Pan Łukasz profesjonalny i bardzo przystojny :)

M
@ja 02.05.2016 11:58
Pan Łukasz profesjonalny i bardzo przystojny :)

a co ma wygląd do rzeczy?

malon

Wspólpraca przebiegla prawidłowo

kulfon

Jestem zadowolony ze wspłólpracy

wieloryb

Profesjonalna firma godna polecenia

Zostaw opinię o Web Group Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Kowalewski - Czerniczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Web Group Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Kowalewski