Toro S.C. Zakład Systemów Mikrokomputerowych T. Kujawa J. Płaczek R. Wełna

Katowice

Opinie o Toro S.C. Zakład Systemów Mikrokomputerowych T. Kujawa J. Płaczek R. Wełna

Podoba się Wam atmosfera w firmie Toro S.C. Zakład Systemów Mikrokomputerowych T. Kujawa J. Płaczek R. Wełna czy macie pewne zastrzeżenia? Jak oceniacie komfort pracy? Czekamy na Twoją opinię, liczymy na Ciebie!

Zostaw opinię o Toro S.C. Zakład Systemów Mikrokomputerowych T. Kujawa J. Płaczek R. Wełna - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toro S.C. Zakład Systemów Mikrokomputerowych T. Kujawa J. Płaczek R. Wełna