Polimerc sp. z o.o.

Dobczyce

Opinie o Polimerc sp. z o.o.

Kolo
@admin 26.06.2015 11:21
Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy Polimerc sp. z o.o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum....

Niestety, niby mieli być profesjonalni, ale to tylko chwilowe wrażenie dla "złapania" klienta. Później naprawiają tak, że za chwilę coś znowu się psuje i już nie są tacy mili jak na początku. A pani z Obsługi Klienta powinna iść na kurs kultury obsługi, bo dużo jej brakuje. Poza tym wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia. A jak zepsują , to oczywiście się nie przyznają , wypierają i dają długie terminy czekania na naprawę reklamacyjną- żeby zniechęcić. Tym razem tak mi zepsuli auto, że musiałem je przewieźć gdzie indziej i nie wiem ile mnie to będzie kosztować. LEPIEJ SIĘ TRZYMAĆ Z DALEKA!!!!

Zostaw opinię o Polimerc sp. z o.o. - Dobczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimerc sp. z o.o.