Grudziądz

Opinie o Rensoft S.C. Renata Czecholińska Robert Kortas Krzysztof Kirejczyk Jarosław Zawadzki

Sylwek

Witam, interesuje mnie proces rekrutacji w firmie Rensoft S.C. Renata Czecholińska Robert Kortas Krzysztof Kirejczyk Jarosław Zawadzki, wysłałem wczoraj do nich CV, mimo tego, że nie znalazłem żadnych obecnych ofert pracy. Wiecie jaka panuje tam atmosfera?

obywatel

firma jest the best

obywatel
@cichy 21.03.2015 08:24
firma jest the best

niestety są zbyt starzy żeby pracować w nowych technologiach - na emeryturę powinni powoli przechodzic

informatyk

Fajna atmosfera pracy, zarobki OK (jak na ten region). Do tego fura, komóra :) Fajni ludzie, elastyczny czas pracy. Jednym słowem "zajebista" firma !

Zostaw opinię o Rensoft S.C. Renata Czecholińska Robert Kortas Krzysztof Kirejczyk Jarosław Zawadzki - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rensoft S.C. Renata Czecholińska Robert Kortas Krzysztof Kirejczyk Jarosław Zawadzki