BIO- TRANS SP. ZO.O.

Pyrzyce

Opinie o BIO- TRANS SP. ZO.O.

Michał

Bardzo dawno nikt nie napisał nic w temacie bio-trans, chciałem czegoś o nich poszukać w Internecie, jednak ku mojemu zdziwieniu ich strona internetowa nie działa. Poszukałem więc znacznie dalej i głębiej, ku mojemu zdziwieniu okazało się, że firma jest w upadłości likwidacyjnej. Także tam juz pracy nie znajdziemy.

ano

Te bio treans to te z okolic Stargardu? dowiadywałem sie ale jak słyszałem ze kierowcy jeżdżą tam za 2000 i podkładają sobie świnie to dałem sobie spokój,a kierowcy niech pokazują holendrowi ze wpolsce można jezdzić za darmo.

puszek

Ogólnie firma nie jest zła, tylko pana przez "małe [usunięte przez administratora]" należy zmienić.

firma przypominająca [usunięte przez administratora] pracy .wykorzystująca pracowników zmuszając ich do pracy w przysługujące im dni wolne pod rygorem zwolnienia. [usunięte przez administratora]. kierownik od spraw niepotrzebnych zabrania włączać wentylatora oszczędzając na prądzie. nie licząc się ze zdrowiem pracowników.na hali brakuje toalety. a potrzeby fizjologiczne trzeba załatwiać pod murem ... Ogólnie pracuje się w kurzu ,a w przerwie nie można sie umyć bo brak ciepłej wody.płaca też jest kiepska i zależna od znajomości i układów

Zostaw opinię o BIO- TRANS SP. ZO.O. - Pyrzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIO- TRANS SP. ZO.O.