FM Mszczonów

Mszczonów

FM Mszczonów

Opinie o FM Mszczonów

kris

Dziwie się przewoznikom iż dulczą pod tą firma po 6godz.aby którys małobystry kontrolny załadował samochód,przeciez ci kontrolni rowerem nie potrafią jezdzic a co dopiero wózkim no chyba ze dziecinnym!!Jesli czekasz na załadunek to udaj się na Thompsona do kontroli jakosci to obejrzysz filmik a i pornola można obejrzec!Powinni im spiwory zakupic jeszcze.

Zostaw opinię o FM Mszczonów - Mszczonów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Mszczonów