Opinie o FM Polska w Wolbórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FM Polska, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FM Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Polska w Wolbórz

Kacper Nowy wpis

A czy ta firma ma polskiego właściciela ? Pozdrawiam

anonim Nowy wpis

hinol Nowy wpis

Rozmawiałem z ludźmi zatrudnionymi w firmie i mówili , że ogólnie jest w porządku. Jednak takie ogólnikowe oceny zazwyczaj niestety nie są zbyt wiele warte. @tysiekk co do benefitów to rzeczywiście plus, a uprawnień nie wyrabia się jakoś mega długo .

FM Polska Nowy wpis

FM Polska Sp. z o.o. w Mszczonowię apeluje o rozwagę przy umieszczaniu komentarzy na temat spółki z uwagi na sankcje prawne grożące osobom pomawiającym spółkę. Pomówienie stanowi bowiem przestępstwo z art. 212 kk zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, jak również stanowi podstawę dochodzenia odszkodowania oraz żądania usunięcia skutków pomówienia z art 24 kc. W stosunku do osób naruszających prawo spóka zmuszona będzię niezwłocznie podjąć stosowne działania prawne.

efem

Sam napisał, sam sobie do powiedział,dobrze ze chociaż nick zmienił :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w FM Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mizgał

Ciekawe tylko jak pracownicy się wypowiadają w temacie firmy FM Polska. Oczywiście należy przyznać, że te informacje wszystkie są prawdziwe, ale czy piękne i ładnie brzmiące idee firmy mają przełożenie na rzeczywistość? Jeżeli tak to ten pracodawca chyba jest jednym z lepszych dostępnych na rynku, nie uważacie?

?

klimatu w regałach już nie ma... więc nie ma co żałować.

paula

a ja powiem tak pracowałam w FM 4 lata bywało różnie czasami bywało tak jak w horrorze czasami było ok jak to w pracy pewne jest jedno trzeba mieć silną wolę ale ten klimat w regałach no i te wypady na piwko do Koźlika ...... bezcenne :)

?

papa - 2012-09-14 22:29:00 pewnie kiedys w regalach znajda naszego szatana.Praca jest ok Normy zawyżone ciekawe kto to liczy:)TS mógł by wsiasc i zrobic ta norme jak jest maly global . przyjdz na wsparcie to zawsze ale nie rozumieja czasem ze czlowiek pada po pewnym czasie a jak tylko sie odezwiesz i szefowa nie lubi cieASZ to do widzenia bo nie warzne ze nie miales bledow i chcesz zobaczyc sie z rodzina global wazniejszy czlowiek jest tam cyfra 82 cel tylko te zarobki jak na kraj co jest w unii to lipawszystko zależy w jaki sposób się odezwiesz.... jak chamsko to się nie dziwię że cię nie lubią. Ale waRZne nie nie miałeś blędów:)

?

w fm nie ma umowy zlecenie . jkuz pierwszego dnia podpisujesz normalna o prace na trzy miesiace

derw

Jak najbardziej tylko na pewno nie na samym początku gdy nie ma się jeszcze premii. A po 9 miesiącach przechodzi się na najwyższą stawkę. Nie będę ci pisał jakie to stawki są. Zadzwoń do FMu lub przyjść na rozmowę a się dowiesz.

takisobie

Zalezy na jaki dzial się trafi. Dystrybucja to dwie zmiany 6-14, 14-22 (nie licząc nadgodzin które czasami są zwykle w przed świętami itd.) Na tranzycie to 3 zmiany (dochodzi nocka) a załadunki to oni mają jakiś system po 10 godzin dziennie Jak chcesz się tam przyjąć to lepiej się pospiesz.

...

umowa na pełny etat. pierwsza umowa na 3miesiace tzn. probna a pozniej jak przedluza to na 2-3 lata. roznie.

fmmmm

umowe dostajesz od razu. o ile cie przyjma

fmmmmm

da rade ale to dopiero po prawie roku pracy i zalezy od miesiaca. jak masz nadgodziny to nawet i weicej ale tyo musisz sie naharowac troche... raz na kwartal. sa jakies dofinansowania i zapomogi ale to raczej nie od szeha zalezy. a kierownik jak to kierownik raz lepiej raz gorzej a z tym glownym to sie raczej nie gada

ghost

To w końcu jest ok czy nie jest, bo strasznie niezrozumiale piszesz.. Chyba nie każdy szef jest taki zależny Od tego czy lubi czy nie.

adr

Proszę cię używaj znaków interpunkcyjnych. Strasznie się czytało ten twój wpis. No faktycznie zarobki mógłby być większe ale nie są i nic nie poradzimy na to.

papa

kokoko

czarna mamba to ewenement, robi po tyle bo ciągle jedzie na Tigerach. A zdrowie ma się tylko jedno. Cóż niech robi co chce - jej życie i zdrowie.

Ziomal

Bu - 2009-12-20 14:48:26 Jak by każdy pracował sumiennie a nie gadał między regałami to i jakość była dobra i premie wysokie. ale tego nikt nie potrafi zrozumieć.No to ty chyba [usunięte przez moderatora] Czarna maba jesteś albo [usunięte przez moderatora] nie zchodzac na przerwy robi po 3000 coli dziennie a puzniej sie dziwic ze norma duża takich ludzi to powinno sie tepic

Wiesz zgadzam sie z Tobą, w końcu rzetelna opinia o pracy tam. Nie mogę powiedzieć że jest tam super bo nie jest - jednak są dni lepsze i gorsze. Szefowie faktycznie czasami przesadzają że aż się odechciewa wszystkiego ale oni też maja swoich szefów... trochę wyrozumiałości też trzeba mieć. Niektórzy się wypowiadają że jak dużo pracy to min 10 godzin trzeba zostać czasami nawet 12, zgadzam się jest to wkurzające ale bardziej to że niektórzy wychodzą i mają wszystko w D.... A nadgodzin nie trzeba odbierać - jak nie chcesz to nie wychodzisz - zawsze znajdzie się praca. Jeszcze mi nikt nie powiedział że mam wyjść i koniec, NIGDY. Częściej już słyszę że nie wyjdę dzisiaj wcześniej (mimo że niewiele pracy jest ale robimy na jutro i tyle) no chyba że mam ważny powód - szefowie zawsze zrozumieją i puszczą nawet gdy jest nawał pracy ale to też trzeba być w porządku wobec nich i zostawać jak jest potrzeba nawet to 10 godzin. Pracuję kilka lat tam. Pozdrawiam tych co chcą pracować

Zostaw merytoryczną opinię o FM Polska - Wolbórz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FM Polska