Opinie o FM Polska w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FM Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FM Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Polska w Tomaszów Mazowiecki

piotr ciszewski Nowy wpis

witajcie!!!chcialem podziekowac za profesjonalna pomoc dla kierowcow panu z ochrony marcinowi w dniu 26,05.2022 ok.godz.5-6 rano przy avizacji komputerowej i pomoc ze skanem wjazdu.to sie rzatko spotyka tak pomocnych pracownikow tak trzymac!!!podzielkowania od kierowcow!!!

Etm Nowy wpis

Pozdrawiam śliczna Panią sprawdzająca towar na tranzycie która z kocimi ruchami podciagala spodnie. Jeśli to czytasz odezwij się pod brunet31@interia.pl

Jarek Nowy wpis

Czy macie jakiś powód żeby nie pisać na forum? Mnie przychodzi tylko jedna myśl, że jest tak dobrze i dlatego nie piszecie. Czy zgadza się?

no siema Nowy wpis

@polko no ale jak ktoś się juz zatrudnia na takie stanowisko, to wypada, by uprawniania posiadał, bo głównie na uprawanieniach ta praca się opiera. Można zawsze się zatrudnić jako pracownik produkcyjny. Tam wystarczy chęć do pracy, rzetelność, odpowiedzialność i elastyczność.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FM Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tomaszów Mazowiecki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tomaszów Mazowiecki
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Korton

FM Logistic jest jedną z najbardziej znanych firm w Polsce. Nawet czasami ciężko wyjechać przez to be rozmowy mogą być kontrahentami. Oczywiście gdy zbliża się czas, kazdemu zależy żeby jeszcze starczyło z tego wszystkiego na emerytury. na Czie mniej jednak na wmr ocebncnną. a czasami chocj Niektóre rzeczy na pewno ą do poprawy. Jeż nds

Wiesia

Omijać szerokim łukiem.Wyr...ają bez mydła.

Olo

Te [usunięte przez moderatora] nawet wody nie chcą dać nam. Prawdziwy (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]

mamuśka

Ludzie już nie wytrzymują, idą na zwolnienia chorobowe. Kierownictwo robi wszystko jak utrudnić nam pracę . Pierwszego lipca planowany jest strajk ostrzegawczy.

Jak przyjmowałem się do pracy to przez trzy miesiące miałem jakieś 1300

UKER

1670 brutto umowa na poltora miecha mowie o probnej

UKER

Olo - 2013-06-12 15:24:30 Zarobisz 1900 brutto, a na czas próbny jeszcze mniej. Po trzech miechach i tak Cię zwolnią, potrzebują tylko na sezon letni. skad masz takie info ze tylko na sezon nam mowila [usunięte przez moderatora] ds przyjec ze to nie na sezon bo od tego jest biuro pracy sezonowej a ja wlasnie zaczynalem w pon wiec chcial bym wiedziec na 100% bo moze cos wiesz jako pracownik

wera

Już przerzuca się 20 ton i tak jest to za mało.Premii już prawie nie ma i zarabiasz ja dobrze pójdzie 1500

Ziomal

gosc - 2011-08-27 01:07:01 no chyba nie jest tam tak zle..zamierzam isc tam do pracy slyszalemm ze lepiej tam niz do wolborza jak myslicie? mozecie podpowiedziec?Ja pracowalem w wolborzu nie wiem jak jest w tomaszowie ale w wolborzu malo placa duzo wymagaja casami nawet sie czepiaja o to ze na przerwy sie schodzi ogólnie to tylko pracownicy sa spoko nie wszyscy oczywiscie jak chcesz isc tam do pracy to pozegnaj sie z rodzina bo bedziesz ich widywaj tylko jak bedziesz sie klasc spac po pracy i jak wstaniesz do pracy. Pozdrawiam

gosc

góra

Jak jest ci zimno - anonimie - to weź się za robotę.

W FM'ie wcale nie jest az tak zle ... jeslli chodzi o prace w biurze. Gdy przechodzac przez biuro widze dziewczyny siedzace przy biurkach pozapinane po szyje bo jest im zimno to nie wiem co my mamy powiedziec,ludzie pracujacy na magazynie przy kilkunastu stopniach(przy jezdzie wozkami temperatura spada oczywiscie jeszcze o kilka stopni). Tak oczywiscie sa przy rampach nadmuchy cieplego powietrza ale po raz ostatni raz byly uruchamiane w tamtym roku i to tez nie za czesto. Wypadaloby poinformowac o tym fakcie Inspekcje Pracy ale po co skoro oni najpierw poinformuja FM o wizycie i jak zwykle podczas wizytacji wszystko bedzie cacy !!! PS.Patrzac na komentarze czlowieczka o ksywce GORA,tak wlasnie przedstawia sie szacunek w FM do ludzi ktorzy tu pracuja.

góra

Jacusiu !!!To dlaczego piszesz ,że "WOLAŁBYŚ WYJECHAĆ" ?To w końcu wyjechałeś czy masz zamiar ?Bo wiesz pomarzyć dobra rzecz...

Jakosc

Juz dawno wyjachalem a poplakac to moze gosc z gory, jak dostaje marne 2200zl/m-c w porownaniu do 8500 w europie w zaleznosci od kursu euro z mozliwosciami rozwoju i bez [usunięte przez moderatora] wysrobowanych form. I kto tu jest gora

góra

szerokiej drogi.nikt tutaj po tobie nie będzie płakał

Zostaw merytoryczną opinię o FM Polska - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w FM Polska?

Zobacz opinie na temat firmy FM Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Polska?

FM Polska