FM Polska

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o FM Polska

no siema
użytkownik zarejestrowany

@polko no ale jak ktoś się juz zatrudnia na takie stanowisko, to wypada, by uprawniania posiadał, bo głównie na uprawanieniach ta praca się opiera. Można zawsze się zatrudnić jako pracownik produkcyjny. Tam wystarczy chęć do pracy, rzetelność, odpowiedzialność i elastyczność.

Korton
użytkownik zarejestrowany

FM Logistic jest jedną z najbardziej znanych firm w Polsce. Nawet czasami ciężko wyjechać przez to be rozmowy mogą być kontrahentami. Oczywiście gdy zbliża się czas, kazdemu zależy żeby jeszcze starczyło z tego wszystkiego na emerytury. na Czie mniej jednak na wmr ocebncnną. a czasami chocj Niektóre rzeczy na pewno ą do poprawy. Jeż nds

Wiesia

Omijać szerokim łukiem.Wyr...ają bez mydła.

Olo

Te [usunięte przez moderatora] nawet wody nie chcą dać nam. Prawdziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora]

mamuśka

Ludzie już nie wytrzymują, idą na zwolnienia chorobowe. Kierownictwo robi wszystko jak utrudnić nam pracę . Pierwszego lipca planowany jest strajk ostrzegawczy.

Jak przyjmowałem się do pracy to przez trzy miesiące miałem jakieś 1300

UKER

1670 brutto umowa na poltora miecha mowie o probnej

UKER

Olo - 2013-06-12 15:24:30 Zarobisz 1900 brutto, a na czas próbny jeszcze mniej. Po trzech miechach i tak Cię zwolnią, potrzebują tylko na sezon letni. skad masz takie info ze tylko na sezon nam mowila [usunięte przez moderatora] ds przyjec ze to nie na sezon bo od tego jest biuro pracy sezonowej a ja wlasnie zaczynalem w pon wiec chcial bym wiedziec na 100% bo moze cos wiesz jako pracownik

wera

Już przerzuca się 20 ton i tak jest to za mało.Premii już prawie nie ma i zarabiasz ja dobrze pójdzie 1500

Ziomal

gosc - 2011-08-27 01:07:01 no chyba nie jest tam tak zle..zamierzam isc tam do pracy slyszalemm ze lepiej tam niz do wolborza jak myslicie? mozecie podpowiedziec?Ja pracowalem w wolborzu nie wiem jak jest w tomaszowie ale w wolborzu malo placa duzo wymagaja casami nawet sie czepiaja o to ze na przerwy sie schodzi ogólnie to tylko pracownicy sa spoko nie wszyscy oczywiscie jak chcesz isc tam do pracy to pozegnaj sie z rodzina bo bedziesz ich widywaj tylko jak bedziesz sie klasc spac po pracy i jak wstaniesz do pracy. Pozdrawiam

gosc

góra

Jak jest ci zimno - anonimie - to weź się za robotę.

W FM'ie wcale nie jest az tak zle ... jeslli chodzi o prace w biurze. Gdy przechodzac przez biuro widze dziewczyny siedzace przy biurkach pozapinane po szyje bo jest im zimno to nie wiem co my mamy powiedziec,ludzie pracujacy na magazynie przy kilkunastu stopniach(przy jezdzie wozkami temperatura spada oczywiscie jeszcze o kilka stopni). Tak oczywiscie sa przy rampach nadmuchy cieplego powietrza ale po raz ostatni raz byly uruchamiane w tamtym roku i to tez nie za czesto. Wypadaloby poinformowac o tym fakcie Inspekcje Pracy ale po co skoro oni najpierw poinformuja FM o wizycie i jak zwykle podczas wizytacji wszystko bedzie cacy !!! PS.Patrzac na komentarze czlowieczka o ksywce GORA,tak wlasnie przedstawia sie szacunek w FM do ludzi ktorzy tu pracuja.

góra

Jacusiu !!!To dlaczego piszesz ,że "WOLAŁBYŚ WYJECHAĆ" ?To w końcu wyjechałeś czy masz zamiar ?Bo wiesz pomarzyć dobra rzecz...

Jakosc

Juz dawno wyjachalem a poplakac to moze gosc z gory, jak dostaje marne 2200zl/m-c w porownaniu do 8500 w europie w zaleznosci od kursu euro z mozliwosciami rozwoju i bez [usunięte przez moderatora] wysrobowanych form. I kto tu jest gora

góra

szerokiej drogi.nikt tutaj po tobie nie będzie płakał

Jakosc

NIE DA SIE INACZEJ OKRESLIC TEGO MIEJSCA [usunięte przez moderatora] ALE PRAWDA JEST ZE LUDZIE SAMI SOBIE NA TO POZWOLILI TOMASZOW MAZOWIECKI NIE BEZ PRZYPADKU ZOSTAL WYBRANY NA SIEDZIBE TEJ FIRMY TANIA SILA ROBOCZA LATWY DOSTEP DO K8 DUZE BEZROBOCIE A STATYSTYKA POKAZE SWOJE . JEZELI KTOS NAPRAWDE MYSLI O PRACY W TEJ FIRMIE MUSI SIE TOTALNIE WYLACZYC ALE NIEKTORYM TO PASUJE JA WYTRZYMALEM 2 MIESIACE I TOTALNIE [usunięte przez moderatora] TA PRACE BO WIEDZIALEM ZE NIE JEST TO MIEJSCE DLA MNIE OGOLNIE PRACA JEST CIEZKA I MALA DAJE SATYSFAKCJE I SMIESZNI LUDZIE TAM PRACUJA ZNACZY SIE SZEFOWIE TEAMOW Z ANGIELSKA NAKRECENI PRZEZ BIURO OGOLNIE JA WOLALBYM WYJECHAC ZA GRANICE NIZ TAM PRACOWAC

a najlepsza jest gadanie NIE BEDZIE PODWYŻEK BO JEST KRYZYS.. Kasy wiecej nie będzie to podniesiemy normy:) byle tak dalej a w tej firmie nikt nie będzie pracował sam już szukam nowej pracy bo tam to kompletna porażka:)brawo kierownictwo

ty pracownik biurowy i na ciebie przyjdzie czas:) podwniniesz rękawki i wio w aleje:)

szef ekipy
użytkownik zarejestrowany

Chcesz codziennie przerzucać 10 ton towarów (200 ton w skali miesiąca),być traktowanym jak tania siła robocza, [usunięte przez moderatora] straszenia zwolnieniem z pracy gdy nie wykonasz założonej normy wymyślonej przez człowieka, który sam tych norm nie umie wykonać(he he he),pracować z narażeniem utraty zdrowia a nawet życia [usunięte przez moderatora].Być pozbawianym części premii (z powodu oficjalna wersja brzmi :"nie utrzymania wskaźników jakości"; nieoficjalna :"im więcej nadgodzin tym mniejsza premia".Jeżeli jesteś w stanie zaakceptować te warunki pracy FM.POLSKA TOMASZÓW MAZ CZEKA NA CIEBIE .serdecznie nie polecam

RENCISTA

ZDECYDOWANIE ODRADZAM,PRACUJĘ W FM JUŻ OKOŁO 10 LAT A TRAKTOWANY JESTEM JAK ŚMIEĆ ZRESZTĄ TAK JAK I RESZTA PRACUJĄCYCH TAM LUDZI. ZAROBKI W PORÓWNANIU Z WYKONYWANĄ PRACĄ SĄ MINIMALNE. PRACA ŚWIĄTEK,PIĄTEK I NIEDZIELA.

Zostaw opinię o FM Polska - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Polska