Info Zakład Usług Informatycznych Piotr Burzyński

Koszalin

Opinie o Info Zakład Usług Informatycznych Piotr Burzyński

gtfr

@bosko teraz ofert niestety nie ma..ale pododbno chyba te szkoelnia sa o ktore pytales ale to w sumie akurat dobrze mozna sie waznyszhc rzeczy nauczyc

gość

odradzam. pracownicy niekompetentni. brak podstawowej wiedzy na temat obsługi programu Symfonia.

klient

Odradzam korzystanie z usług firmy INFO odnośnie oprogramowania SYMFONIA HANDEL. Wiedza personelu tej firmy o tym oprogramowaniu jest na poziomie przedszkola. Wiedzą tylko jak klientowi wystawić FV

Zostaw opinię o Info Zakład Usług Informatycznych Piotr Burzyński - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info Zakład Usług Informatycznych Piotr Burzyński