Hello Studio Tomasz Brzychczy

Rzeszów

Opinie o Hello Studio Tomasz Brzychczy

Camelot

To bardzo nieprofesjonalna osoba, robi ciągłe błędy ortograficzne i brakuje liter. Nie polecam tej osoby do żadnej pracy.

Jacek

Witam! W firmie Hello Studio Tomasz Brzychczy zamówiłem projekt sklepu. Pan Tomasz nie wywiązywał się z terminów zamiast 3 miesiące strona była tworzona 10 miesięcy. Strona nie została wykonana zgodnie z zasadami W3C, czego wynikiem jest brak możliwości aktualizacji strony. Pan Tomasz twierdził, że aktualizacja nie jest konieczna, co nie jest prawdą. Przez brak aktualizacji moja strona była narażona na ataki hakerów. Naprawę sklepu musiałem zlecić innej firmie. Ostrzegam przed tą firmą, bardzo nieprofesjonalna.

Zostaw opinię o Hello Studio Tomasz Brzychczy - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hello Studio Tomasz Brzychczy