embiq sp. z o.o.

Lublin

Opinie o embiq sp. z o.o.

Maniek

Wiecie co, mam wrażenie, że warto spróbować tutaj swoich sił, bardzo fajna rzecz, polecam próbować się dostać

Embiq Sp. z o.o.

Witaj! Jesteśmy otwarci na zatrudnianie nowych pracowników. Aplikacje można przesyłać na adres: rekrutacja@embiq.com. Każdy musi jednak pozytywnie przejść proces rekrutacyjny, obejmujący zarówno rozmowę, jak i praktyczne zadanie do wykonania. Co do naszej pozycji na rynku – to zapewniamy, że mamy powody do zadowolenia :) Pozdrawiamy!

Zostaw opinię o embiq sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie embiq sp. z o.o.