Dmz Chemak Sp. z o.o.

Opinie o Dmz Chemak Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w DMZ-Chemak Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Adka
@Administrator 23.02.2018 12:33

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Piszę jako osoba, która trafiła do firmy z małym doświadczeniem i która mogła liczyć na wyrozumiałość i pomoc kolegów. Firma, co daje się wyraźnie odczuć, nie jest korporacyjnym molochem i każdy pracownik traktowany jest indywidualnie. Pracy jest dużo, ale zespół się wspiera i ma się poczucie, że jeżeli pojawi się jakiś problem, czy trudna sytuacja, to nie jest się zostawionym samemu sobie:)

Karolina
@Adka 29.11.2018 23:11

Czyli warto rozpocząć pracę w Dmz Chemak chociażby ze względu na przyjazną atmosferę. Jakie natomiast warunki zatrudnienia są podstawą Twojej współpracy z tym pracodawcą? Napisałaś, że nie masz doświadczenia, czy to oznacza, że masz swojego mentora? Twoja wypowiedź będzie ważna dla innych użytkowników forum.

ona_12

Po rozmowie rekrutacyjnej jak na razie najlepsza z moich w Szczecinie, ale tutaj opinie słabe. Ktoś wie więcej?

nosek

atmosfera pracy w dużej mierze nie jest istotna. ja chcę dostać sioę do nich na testera oprogramowania bo szukają i mam w nosie atmosferę

oleksy

Marne pensje, praca w nadgodzinach, niepłatne nadgodziny, niemiła atmosfera, ludzie się wyzywają nie szanują. Przełożeni to porażka, brak kultury, rozmowy kwalifikacyjne poniżej normy. Odradza pracę.

DaR

pensje słabe, wręcz marne. zero dodatków motywacyjnych, premii, (usunięte przez administratora), ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o Dmz Chemak Sp. z o.o. - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dmz Chemak Sp. z o.o.