DMZ-Chemak Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o DMZ-Chemak Sp. z o.o.

nosek

atmosfera pracy w dużej mierze nie jest istotna. ja chcę dostać sioę do nich na testera oprogramowania bo szukają i mam w nosie atmosferę

oleksy

Marne pensje, praca w nadgodzinach, niepłatne nadgodziny, niemiła atmosfera, ludzie się wyzywają nie szanują. Przełożeni to porażka, brak kultury, rozmowy kwalifikacyjne poniżej normy. Odradza pracę.

DaR

pensje słabe, wręcz marne. zero dodatków motywacyjnych, premii, (usunięte przez administratora), ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o DMZ-Chemak Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DMZ-Chemak Sp. z o.o.