Delmar Sklep Komputerowy

Białystok

Opinie o Delmar Sklep Komputerowy

DM

Pracowałem w Delmarze w roku 2016 w serwisie komputerów. Na co dzień miła atmosfera, zgrany zespół i ludzie, którzy są skłonni do pomocy w problemach. Szefostwo wyrozumiałe dla studenta zaocznego. Uprzedzam - nie ma co się spodziewać kokosów. Poza tym OK, miło wspominam. Nie wiem, kto wystawił tę jedyną jak do tej pory ocenę, ale jest mocno zaniżona, ja mam lepsze zdanie o tej firmie i mogę się zweryfikować w dowolny sposób (załoga będzie wiedziała po inicjałach). Pozdrawiam!

Jak teraz pracuje się w Delmar Sklep Komputerowy? Czekamy na informacje odbyłychpracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o Delmar Sklep Komputerowy - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delmar Sklep Komputerowy