Cyberarts Usługi Informatyczne Paweł Dubiński

Opinie o Cyberarts Usługi Informatyczne Paweł Dubiński

Karolina

Zdecydowanie odradzam, pracodawca daje umowy na pol etatu i kaze pracowac po 12h, niekiedy zabraniajac nawet wyjsc za potrzeba. na pytanie dlaczego nie ma regulaminowej przerwy odpowiada opryskliwie: 'jak sie nie podoba to mozecie wy*****c'. praca rowniez w godzinach nocnych, do tego obowiazkowe odbieranie telefonu poza godzinami pracy, w soboty i niedziele, w przypadku zignorowania telefonu odliczane sa godziny pracy. zdarzaja sie przypadki molestowania mlodszych pracownic przez gburowatego szefa. nie polecam.

Zostaw opinię o Cyberarts Usługi Informatyczne Paweł Dubiński - Rutka-Tartak

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyberarts Usługi Informatyczne Paweł Dubiński