Comp-Tech Witold Leszczynowicz

Oborniki Śląskie

Comp-Tech Witold Leszczynowicz

Opinie o Comp-Tech Witold Leszczynowicz

nikita

zdecydowanie nie polecam, śmiesznie niska pensja, wymagania nie dostosowane do zakresu obowiązków, pracodawca szuka pracowników, którzy będą programować za pensje niższą niż w supermarketach na kasie.

Zostaw opinię o Comp-Tech Witold Leszczynowicz - Oborniki Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comp-Tech Witold Leszczynowicz