Castor-Info S.C.

Toruń

Opinie o Castor-Info S.C.

Stach

Wiesz co nie ma pracy, nie ma ogłoszeń, jest ekipa, która jest już pewien czas i nic nie poradzimy..

ka

Marne są na kelner warunki mieszkaniowe

yogi

Ja w przyszlym tygodniu jade do heilbronn nie wiecie jak tam jest jakie warunki mieszkaniowe.

maniek

jadę na komisjonowanie do Kolnerstr czy mógłby ktoś napisać jak tam jest i jak płacą

DillGang

jest spoko

kp

Zależy na co jedziesz i gdzie.

mis

jest fajnie, :)

vega

Witam mam pytanie co do firmy castor bo widze ze nikt tu nic jeszcze nie pisał.Mam wyjechac do pracy jak mozecie to podpowiedzcie cos na temat jakie tam zarobki i jakie warunki mieszkaniowe dają.Napiszcie tez czy ktos juz wyjezdzal z ta firma bo ponoc umowe podpisuje sie w niemczech. Pozdrawiam vega:):):)

Zostaw opinię o Castor-Info S.C. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castor-Info S.C.