Jakub Ławniczak Arch-Info

Wrocław

Jakub Ławniczak Arch-Info

Opinie o Jakub Ławniczak Arch-Info

Karolina

Już od dawna nic nie pisaliście, czy Jakub Ławniczak Arch-Info zatrudnia jakichś pracowników, czy firma jest jednoosobowa? Co wiecie o obecnej sytuacji? Możecie polecić tego pracodawcę? Czy aby zatrudnić się w tym miejscu, niezbędne jest doświadczenie zawodowe?

Nieufny

czy to jest ten niegdysiejszy niedorobiony pseudo-filozof bez żadnej publikacji?

Marek z carskiego sioła
@Nieufny 09.08.2018 12:01

Chyba masz rację, też jestem podobnego zdania, ileż się teraz narobiło tych nowych pseudo-filozofów, "przyświeconych" rzekłbym, widać mundry jest, jakby wszystkie rozumy zjadł.

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Arch-Info Jakub Ławniczak?

anonymous

Gościa interesują tylko pieniądze, nie zna prawdy o ludziach dlatego zmyśla

Ela

Dziwny człowiek

Anonim

Jakub ławniczak - człowiek niekompetentny, rozwala ludzią związki, myśli że jest najmądrzejszy, a tak naprawdę jest słaby, opowiada o ludziach wymyślone historie i oczernia ludzi, niech lepiej spojrzy na siebie

Zostaw opinię o Jakub Ławniczak Arch-Info - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakub Ławniczak Arch-Info