Jakub Ławniczak Arch-Info

Adres: Al. Piastów 97, 52-424 Wrocław

NIP: 8941971467 REGON: 933048148

Jakub Ławniczak Arch-Info

Opinie o Jakub Ławniczak Arch-Info

Karolina

Na stronie firmy Arch-Info można przeczytać o tym, że chce ona dostarczać rozwiązania informatyczne, które w najlepszy sposób odpowiadają specyfice pracy użytkowników, uzupełniając systemy, zbierając i przetwarzając dane architektoniczne i muzealne. Branża jest dość specyficzna, czy wymagane jest zatem informatyczne wykształcenie? A może pracodawca stawia na znajomość sztuki? Napiszcie w kilku zdaniach, jakie warunki są oferowane.

Nieufny

czy to jest ten niegdysiejszy niedorobiony pseudo-filozof bez żadnej publikacji?

Marek z carskiego sioła
@Nieufny 09.08.2018 12:01

Chyba masz rację, też jestem podobnego zdania, ileż się teraz narobiło tych nowych pseudo-filozofów, "przyświeconych" rzekłbym, widać mundry jest, jakby wszystkie rozumy zjadł.

Karolina

Już od dawna nic nie pisaliście, czy Jakub Ławniczak Arch-Info zatrudnia jakichś pracowników, czy firma jest jednoosobowa? Co wiecie o obecnej sytuacji? Możecie polecić tego pracodawcę? Czy aby zatrudnić się w tym miejscu, niezbędne jest doświadczenie zawodowe?

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Arch-Info Jakub Ławniczak?

anonymous

Gościa interesują tylko pieniądze, nie zna prawdy o ludziach dlatego zmyśla

Ela

Dziwny człowiek

Anonim

Jakub ławniczak - człowiek niekompetentny, rozwala ludzią związki, myśli że jest najmądrzejszy, a tak naprawdę jest słaby, opowiada o ludziach wymyślone historie i oczernia ludzi, niech lepiej spojrzy na siebie

Zostaw opinię o Jakub Ławniczak Arch-Info - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakub Ławniczak Arch-Info