Opinie o Józef Stach Partner Alma w Limanowa

Partner - Alma

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Józef Stach Partner Alma w Limanowa

Były Pracownik Nowy wpis

Zarobki tam są 3200 na czysto w 2022 było 2368 więc szału nie ma premia tam to uścisk dłoni prezesa na pcv mili ludzie

@Były Pracownik

witam, ta premia to w ogóle jest deklarowana? Nie mogę się doszukać bieżącej oferty na montaż a chciałem sprawdzić czy teraz nie przyjmują. Wychodzi z tego co jest napisane aktualna minimalna, ale to jest system zadaniowy?

Nowy kandydat Nowy wpis

Mam pytanie : ktoś może mi napisać ile tak średnio można zarobić w firmie np w delegacji przy montażach , lub na produkcji ? I czy warunki są dobre . dziękuję z góry.

@Nowy kandydat

Właśnie też chętnie poznam średnie zarobki w firmie ale mnie interesuje stanowisko specjalisty ds sprzedaży. W ogłoszeniach niestety nie podali widełek. Ktoś coś wie? Oferują za to umowę o pracę - ona obowiązuje od początku współpracy?

Z rok temu finanse wynosiły jakoś 2368? A czy opiszecie mi za jaka konkretnie pracę tak wychodziło? Jakie zarobki mogą przypadać już w przyszłym roku? Wkrótce roboty będę szukał i wstępnie sprawdzam

Matex

Witam pracowałem tam dość długo i szczerze zarobki bardzo małe 2368 atmosfera na pcv miła pomocna nie da się wyżyć za to mając auto rodzinę szczerze nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Józef Stach Partner Alma spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iwona

jeszcze jakiś czas temu ktoś skarżył się na słabe zarobki i brak podwyżek... Dalej tak jest? to ile ta kasa kiedyś wynosiła? i co z obecną rotacją, ile osób odeszło w ostatnim kwartale?

2022

Pracowałem w tej firmie jakiś czas, i szczerze nie polecam. Bardzo małe zarobki, czujesz się wykorzystywany niczym niewolnik, o podwyżkę nawet nie ma co pytać, bo i tak nic z tego. Widać to po tym jak ludzie szybko odchodzą z tej firmy, praktycznie cały czas jest rotacja. Poza tym zespół jest w miarę spoko i zawsze służy pomocą, ale na tym zalety się niestety kończą.

Sandy

Pracowałem tam 2 lata temu. W skrócie : nie polecam. Plusy: -ogólnie miła i dobra atmosfera w pracy- w miarę młody i zgrany zespół - możliwość zdobycia doświadczenia Minusy - wynagrodzenie to śmiech na sali - marne grosze przez co czujesz się wykorzystywany. Można się zdziwić że ludzie chcą dalej tam pracować, za tak żałosne pieniądze. Jeśli dalej będą jechali na takiej pensji dla ludzi, w końcu okaże się że nie będzie miał tam kto pracować - nie czujesz się tam doceniony- pracujesz, a wynagrodzenie nie rośnie - niepewność

Donaldinio
@Sandy

Pewnie zgadnę że minimalna krajowa?

Staszek

Przestaliście być zainteresowani tym forum pracowniczym bo jest dobrze w pracy??

KiedyśTamPracował

Polecam, jeśli chcesz pracować za małe pieniądze (nawet po okresie próbnym niewiele ponad 2k na rękę). Większość pracowników na produkcji jest pomocna, miła, ale zdarzają się "jednostki". Dużo roboty. Nawet jak nauczysz się coś dobrze robić to przerzucają, bo ludzie przychodzą, odchodzą, idą na urlopy itp. Nie polecam

dnooo

Witam pracowałem chwile w firmę . Jeśli chodzi o delegacje katastrofa zero warunków mieszkalnych zawsze zimna woda i wilgoć, w Warszawce baraki jeszcze gorzej , bród, smród i Ukraince. Atmosfera w pracy : zacznę od elit od lidera : Andrzej K. nic nie robi tylko siedzi na telefonie z żona i załatwia sprawy sercowe. A co najlepsza okłamuje żonę że pracuje a potem śmieje się z tego z Radosławem... Co do lidera 2 Radosława J. Kawał buca i aroganta wie wszystko i jest najlepszy :P Tylko dla tego jest pupilkiem Andrzeja wie więcej ale i tak mu się nie che robić i szukają frajerów .. Szkoda Robercika i wielu innych co przyjdą do partnera szkoda czasu ..

Janas
@dnooo

Mhm i jeszcze bym dodał ze Radek to pepek świata oprócz tego :) On wie kto to napisał

I
@dnooo

Powiedzonka życzę przyszłym montazystom pod bacznym okiem r j ))"kaczan"sam sue tak nazwał)))

Damian

@dejwid, uzasadnij proszę, dlaczego nie polecasz pracy w firmie. Czym objawia się brak szacunku w stosunku do pracowników? Jaka jest atmosfera, ogólne warunki? Czy każdy jest zatrudniony w oparciu o umowę o pracę?

Damian

@Arnold, jesteś zatrudniony w firmie Partner - Alma? Czy poza wysokością zarobków jeszcze coś nie podoba Ci się u tego pracodawcy? Jak oceniasz możliwości rozwoju? Czy atmosfera jest przyjazna?

dejwid
@Damian

nie polecam. zero szacunku do pracownika. zarobki dno. i humorki "kierownika" J. Gołębia.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Partner - Alma? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Arnold

Praca ogólnie lekka ale płaca tragiczna, nigdy nie wiesz ile zarobisz.... Jak dalej tak będzie to będą mieli ciężko o pracownika... zarobki podobne jak na kasie w supermarkecie.... Nie polecam

Loulek

Witam pracowałem na PVC prawie rok Jest naprawdę zapiernicz i płacą najniższa krajową nowym starsi pracowniczy biorą 2000 dziwię się że jeszcze tam pracują za te pieniądze... Na PVC jest na akord tak zwane jednostki ale to nie ma znaczenia do wypłaty dam prosty przykład W maju 1000 jednostek wziąłem 1640 W czerwcu 1900 jednostek wziąłem 1750 Takie place nie polecam !

produkcja.

Jak wygląda praca na produkcji ? Jest zapierdziel ?

dnooo
@produkcja.

Sama Rodzina i szmacenie każdego, zarobki 9.50 na godzinne dnoooo .. Nie polecam

Zapierdziel

Ale jest zapiernicz ?

Józef Janas
@Zapierdziel

a jak płaca śmieszna nowi pracują od 7 do 14 za 1900 zł a staży pracownicy mają po 4000 zł na miejscu a montażyści z kolej to wszyscy pod wykonawcy szefów byłych montażystów firmy partner i zarabiają tyle samo i zatrudniają pracowników za 11 zł na godzine :? Nie polecam

maly 1234

obiecanki cacanki a głupiemu radość nie polecam

321gość

Zarobki "limanowskie". Atmosfera w dziale aluminium całkiem przyjemna (na luzie). Uczciwy właciciel - z umową nie ma problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Józef Stach Partner Alma - Limanowa

• Jak się pracuje w Józef Stach Partner Alma?

Zobacz opinie na temat firmy Józef Stach Partner Alma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Józef Stach Partner Alma
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.

Józef Stach Partner Alma