Boold

Wrocław

Opinie o Boold

lenik

Czemu tutaj taka cisza, zapytam, czy firma boold w ogóle działa jeszcze na rynku, bo w internecie nie ma o nich informacji.

ewelinkat77

nie tylko ta firma MultiNeo również nie jest lepsze siedzisz nadgodziny i nic nie zaplaca ci za to

LILI

Ta firma jest najgorszą firmą chyba w całej Polsce. Pan prezes lub Pani Prezes bo [usunięte przez moderatora] wie jak tam jest każdy rządzi nie ma wogóle szacunku dla pracownika. Ciągłe kłamstwa na temat terminu wypłaty wynagrodzenia, brak kontaktu, [usunięte przez moderatora] ZDECYDOWANIE ODRADZAM podjęcia pracy w tej firmie!!!! Na rozmowie wszystko pięknie i ładnie wygląda aż człowiekowi chce się iść do pracy natomiast rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej jeśli zbliża się termin wypłaty wynagrodzenia zgodnego z umową. Czeka się miesiącami wysłuchujcą ciągłego wykręcania się preseza że nie ma pieniędzy że trzeba poczekać... Tylko na co skoro każdy chodzi regularnie i uczciwie do pracy... Nie wspomne już jeśli ktoś się zwolnił to niestety musiał się pożegnać z kasą na zawsze bo szanowny Prezes nie wypłacał wcale...Jeśli na ludzkiej naiwności chce się budować firmę jeśli można to nazwać firmą to gratulacje dla Pana prezesa i oczywiście Pani pseudo prezes która jest jedynie zwykłym pionkiem i nie zdaje sobie sprawy że wcześniej czy później doświadczy na włąsnej skórze jaka jest naiwana no ale cóż... Kara każdego dopadnie... a Pan szanowny Prezes coś na ten temat powinien wiedzieć o karze od losu...

Kiedys pracowalem tam dostalem marne pieniadze nie wiem czy tam firma dalej prosperuje [usunięte przez moderatora] firma nie wyplacala pieniedzy swoim pracownikow szefostwo wrecz najgorsze nie polecam wyplate otrzymalem po 3 miesiacach no cos takiego gdzie zablkolowali mi telefon za nie zaplacone rachunki duzo ludzi mialo sie kierowac do sadu ze nie wyplacaja nie wiem jak tam dalej jest ale jest to najgorsza moja praca we wroclawiu jaka mialem

Zostaw opinię o Boold - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boold