Viero

Białystok

Opinie o Viero

Klient

anonim - 2009-01-25 17:14:47 Dodaj opinie o Viero - Białystok. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Bardzo sumienna,dokładna,uczciwa firma.Obsługa bardzo dobra.Doradztwo bardzo fachowe.Materiały bardzo dobrej jakości.Polecam szczególnie jak ktoś ma alergików w domu.Od kilku lat ja i moi znajomi nigdy się nie zawiedli materiały do wewnątrz jak i na zewnątrz budynku na medal.Polecam wszystkim kto planuje remont mieszkania lub domu.Najmilsza obsługa w całym mieście.A jak miło stali klienci maja rabaty,To jest to czego szukamy.

Zostaw opinię o Viero - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viero