Telbiur Marzena Dołżańska

Szczytno

Opinie o Telbiur Marzena Dołżańska

GNOME

Firma jest tak nieudolna, że nie mieści się w głowie. Internet działa tragicznie od pół roku. Dziabanie neta występują po ich godzinach pracy. W weekendy jest tragedia. Nie da się przeglądać stron, nie da się grać nic się nie da. Pracownicy nic nie potrafią, gdy się dzwoni z problemem to 1 pytanie czy resetowałem router/swtitch pfffff. Nie potrafią znaleźć problemu. Zbywają klienta. Nie polecam MASAKRA !!!!!

Zostaw opinię o Telbiur Marzena Dołżańska - Szczytno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telbiur Marzena Dołżańska