Arkos Arkadiusz Kosiarski

Łęczna

Opinie o Arkos Arkadiusz Kosiarski

Beatka K.

Omijac z daleka ! prawdziwa opinia o tej firmie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,243861 Zmiana nazwy w profilu miala wprowadzic w błąd. Ale polecam do zapoznania sie z opiniami

Grubas

Brak szacunku dla klientów. Po odejsciu pracownika "robi mu opinie". Mimo rzetelnego wykonywania obowiązków niszczy mu dobra opinie. Omijać szerokim łukiem. Jeżeli umawiacie sie na co kolwiek to niech będzie na papierze bo zrobi z człowieka "wariata". Pierwszą umowa zazwyczaj jest staż. O ile otrzymasz w ogole umowe. Propuję zobaczyć jaka rotacja jest wśród pracowników. Jeżeli ktoś lubi czuć sie poniżany, dostawać grosze za prace i drżeć o swoją prace to gorąco polecam. A gdy potrzeba porozmawiać powaznie nigdy nie ma czasu i ucieka. Obiecuje kokosy a wypłaca podstawę bo zawsze znajdzie powód aby zabrać premię. Nie ma osoby, która tam pracowała i była zadowolona.

Co powinny wiedzieć osoby szukające pracy w Arkos Arkadiusz Kosiarski o tej firmie? Czy masz dla nich jakieś porady i wskazówki? Dodaj opinię, pomóż innym podjąć decyzję.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Arkos Arkadiusz Kosiarski - Łęczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkos Arkadiusz Kosiarski