Arcos

Łęczna

Opinie o Arcos

Weronika

Jesteście pracownikami Arcos? Co możecie napisać o panujących warunkach w firmie? Jakie pozytywy dostrzegacie w pracy, a co Waszym zdaniem powinno ulec zmianie?

Niezadowony.

hehe do czego to doszło że firma się wstydzi wpisać poprawną nazwę firmy ;). To jest prawidłowy link do ARKOSU: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,923250. Ale jesli nawet nazwa błędna, to oponie tu potwierdzają jak kiepsko jest w tej firmie to raz, a dwa takie beznadziejne częsci sprzedają ze ku*wa zeby zasilacze padały po poł roku czy roku pracy i warte po 200 zł. Żenada, omijać szerokim łukiem, nigdy tam nie zrobie już zakupów.

ulek

@pif tak jest ta oferta na stanowisko inzyniera procesu caly czas aktualna w Bielsko Białej jakbys nadal był zainteresowany wazne jest wykształcenie wyższe techniczne,doświadczenie w pracy z programami AutoCad, CorelDraw

Szukasz pracy?

GRUBAS!

To co wyżej i zła opinia o Arkosie Arkadiusz Kosiarski z Łecznej jest Prawdą ! cwany ruch zmienic nazwe na portalu. Jednak nic w przyrodzie nie ginie zapraszam do wpisywania tutaj do prawidlowo nazwanego ARKOSU z Łęcznej. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,923250

Grubasek.

Nie polecam tej firmy, odszedl kolejny pracownik firmy. Na pocz daja ci probna umowe na 3 mies z najnizsza krajowa. Potem przewaznie 1/4 etatu (mlodzi). Praca kierowcy za psie pieniadze + zawsze znajdzie sie cos by upierdolic premie bo "firma ma straty". Ogolnie nie polecam, duza rotacja stazystow, brak szacunku do pracownikow,ciagle kontrolowanie pracownikow i robienie im opinii. Co najlepsze: pracownik zamiast robic swoje obowiazki, to wykonuje takze obowiazki za innych pracownikow, za wszystko odpowiadasz byle zabrac kase. Powodzenia jasli ktos ma mocne nerwy. Hans, popieram, firma sie posypala;).

hans

hass jakt ak dobrze piszesz to dlaczego uwazasz ze ta firma nazywa sie Arcos ? guzik sie znasz bo firma to Arkos a wstydzi sie tej kiepskiej opinni i zmienila tutaj nazwe. Zmiencie nazwe na ARKOS !!! jak mowi klasyk Ch... D... i kamieni kupa. Odszedł pracownik który ciągnął ten wózek i posypała się firma ;)

Tłuścioch

Jak taki dobry sklep to czemu kombinuje z zatrudnianiem pracownikow u żony ? I co chwila zmienia siedzibę ? Nie warto tam startować bo umowy nie dostaniecie.

gość

Bardzo dobry sklep, obsługa perfekcyjna, przyjazna atmosfera. Polecam. Jestem zadowolony z tego sklepu

klient

Nie rzetelne sprawdzenie sprzętu i podwojenie kosztów naprawy. Oddanie sprzętu nie działającego, uznanego jako naprawiony.

Bez przesady

Bez przesady i w arkosie można zarobic. pracuje dla kasy nie dla szefa

GRUBAS

Firma nazywa się ARKOS a nie ARCOS!!!!!!!!

Łęczyniak

(usunięte przez administratora) Obiecuje kokosy a wypłaca podstawę bo zawsze znajdzie powód aby zabrać premię. Nie ma osoby, która tam pracowała i była zadowolona. Uważajcie!!! lepiej klepać biedę na bezrobociu niż pracować dla kogoś takiego( usunięte przez administratora )

Szef

Stek bzdur , kłamstw, wypocin ludzi którzy nie maja odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem.

?

Pierwszą umowa zazwyczaj jest staż. O ile otrzymasz w ogole umowe. Propuję zobaczyć jaka rotacja jest wśród pracowników. Jeżeli ktoś lubi czuć sie poniżany, dostawać grosze za prace i drżeć o swoją prace to gorąco polecam. A gdy potrzeba porozmawiać powaznie nigdy nie ma czasu i ucieka.

Gruby

( usunięte przez administratora ). Brak szacunku dla klientów. Po odejsciu pracownika "robi mu opinie". Mimo rzetelnego wykonywania obowiązków niszczy mu dobra opinie. Omijać szerokim łukiem. ( usunięte przez administratora )Jeżeli umawiacie sie na co kolwiek to niech będzie na papierze bo zrobi z człowieka "wariata".

Zostaw opinię o Arcos - Łęczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arcos