Pen-Kom Salon Komputerowy

Kamienna Góra

Opinie o Pen-Kom Salon Komputerowy

Rodzyn

Wiesz co w tym momencie jest lepiej niż kiedykolwiek, naprawdę bardzo fajna sprawa, i zniżki na sprzęt

Także wiem co piszę

i większej bzdury dawno nie czytałem!!

Wiem co piszę

PEN-KOM jest naprawdę jedną z solidniejszych firm na rynku IT. Dzięki nim mam pracę i nie zdażyło sie nigdy, żebym nie dostał wynagrodzenia. Niektórych chyba jednak boli, że sami nie potrafią poradzić sobie w życiu. Łatwiej jest opluwać innych niz przyznać się do własnych błędów. Ciekawe jakie to 6 osób odeszło? :) Może ktoś by tu podpowiedział?

Kamil

Własciciel powinien wrócić do kamieniołomu a nie zajmować sie powaznymi projektami informatycznymi i(usunięte przez administratora) . Firma raczej długo nie prze[quote][/quote]trwa, bo szykuje się ostry podział majątku, więc trzeba chować i ukrywać co się da.....Pracownicy odchodzą sami bo im nie płacą....

Ostatnio z firmy Penkom odeszło 6 osób, potem nastepne dwie. Pracodawca nie uznawał za stosowne wywiązywac się wobec nich z zobowiązań finansowych w terminie. Firma jest na granicy wypłacalności i zalega z płatnościami wobec innych podmiotów. Szczerze odradzam współpracę z tą firmą i wierzcie mi wiem co mówię

Zostaw opinię o Pen-Kom Salon Komputerowy - Kamienna Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pen-Kom Salon Komputerowy