ELTE Sp. z o.o.

Kołbacz

Opinie o ELTE Sp. z o.o.

Julita

@Magazynier6 Jeśli jakiś post został usunięty to oznacza to, że został naruszony regulamin forum. Zachęcam więc do zapoznania się z regulaminem przed pozostawieniem komentarza. Jak ktoś jest zainteresowany nową ofertą pracy to szukają na stanowisko Web developer w Krakowie. W ofercie napisane jest, że zapewniają elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności.

Magazynier6

Do zarządcy tej strony proszę nie usuwać tych opini bo to jest czysta prawda co się dzieje w tej firmie i chcę ostrzeć innych pszed pracom w tej firmie

misia

a zwolnienia z jakiego powodu? bo skoro ktos uwaza sie za dobrego pracownika i faktycznie nim jest to raczej pracodawca nie ma zadnych powodek do zwolnienia?

magazynier

hcom zmienic obraz firmy a dalej zwalniajom ludzi tak samo zwolnil mnie jak smiecia

magazynier

odradzam prace w tym syfie okradajom ludzi z wyplat zastanowcie sie czy warto tam pracowac

;-)

wrzucili ogłoszenie,kolejne... jak myślisz dlaczego? raczej nie jest to stabilne zatrudnienie skoro jest taka rotacja

u hu hu

"szemran" Ty bronisz tu swojej firmy. w opinii tych,którzy mieli przyjemność tu pracować,nie wypadasz jednak dobrze ,bo nie szanujesz pracowników.

!!

nie polecam, pracujesz ciężko, wracasz do domu o 18, a i tak wypłata marna. oprócz tego było dużo utrudnien żeby ta wypłate powiększyć. każdy normalny człowiek długo by nie wytrzymał psychicznie ciśnienia ze strony Zarządu.

100%

max wyciągniesz 2,2 tys. wypruwając sobie żyły , pracując po 11 godz. dobrze to przemyśl

100%

żenada...chcę szybko zapomnieć o przygodzie pracy w ELTE w Kołbaczu. Zdecydowanie odradzam !

hwdp jp 100%

banda pedalow i zlodzieji kierownik lalus wiecie czemu smerfetka nie miala dzieci bo spala z lalusiem szkoda waszego czasu na te firme wszedzie tylko nie w elte wyplata ok1400 nie euro tylko zlotych zenada maja cie w dupie 'na wasze miejsce jest 5 za brama ' dymac ich za to

magazynier

Kierownik magazynu nieradzący sobie z kadrą. Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bałagan. Jedyny plus to zawsze terminowa pensja tzn. zapomoga najniższa krajowa. Dla donosicieli wiesze premie :D

[usunięte przez moderatora] Żal... Tyle wystarczy aby określić tym słowem tą firmę i jej zarząd...

Zostaw opinię o ELTE Sp. z o.o. - Kołbacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELTE Sp. z o.o.