Serwus Piotr Małecki

Piastów

Opinie o Serwus Piotr Małecki

qq

potwierdzam.gosc nie wyplaca wynagrodzen,nie odbiera telefonow.oczekuje od monterow zeby pilnowali platnosci z kontrahentami zagranicznymi,umowy fa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na własne potrzeby

monter

Szkoda gadać.Ludzie uważajcie na tego człowieka,obiecuje złote góry,a nijak to ma się do rzeczywistości.Lepiej nic nie robić niż w chodzić z Nim w układy.Nie polecam!!!!

ArtAr71

Obecnie to firma PM Flooring.Wysyła ludzi do pracy w Niemczech i Francji.Stwarza pozory mocnej firmy.Zero konkretów, 1/3 stawki,spóźnienia z płatnościami,brak ubezpieczenia i umowy.Uważajcie.Nie polecam wchodzić w bliższe kontakty z tą firmą.Szkoda czasu i zdrowia.

majster

Płaci jak chce i kiedy chce umawia się na daną stawkę a potem ją zmniejsza a tyrasz po 12godz. a on z łaską daje umowę zlecenie...

Mistrzu

jest nieźle czasami [usunięte przez admina] i płaci po pół roku ale jak się d dupę wejdzie to znowu robotę da

Zostaw opinię o Serwus Piotr Małecki - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwus Piotr Małecki