Sono Polska Paweł Deron

Kłodzko

Opinie o Sono Polska Paweł Deron

cudak

Firma jesthurtownią papierniczą i widze, ze działa juz jakiś czas, też mają dobrą lokalizacje i to na pewno jest na ich korzyśc, ale nie widziałem, zeby zatrudniali teraz ludzi na produkcje dodatkowo i to mnie troche martwi, może coś o tym wiecie jednak?

ml

szkoda

misiek

Kiedyś było inaczej, szkoda człowieka i firmy

klient

Sono to jakaś amerykańska gra? Firma i po firmie. Wielka kupa [usunięte przez moderatora]!!!

???

W PEŁNI SIĘ ZGADZAM, Z PRZEDMÓWCĄ. FIRMA A DOKŁADNIE JEJ WŁAŚCICIEL- NIESŁOWNY, NIEWYPŁACALNY, NIKOMU NIE RADZĘ ZACZYNAĆ INTERESÓW Z TYM KIMŚ.

Alan

Firma jest nierzetelna i niewypłacalna. Właściciel firmy rzekomy rolnik.Poziom pasuje do rolnika ale nie do przedsiębiorcy.Szkoda zawracać sobie głowę taką firmą krzak.

Zostaw opinię o Sono Polska Paweł Deron - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sono Polska Paweł Deron