Sono Polska

Wołów

Opinie o Sono Polska

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):pracodawcy wymagający ale również dbający o pracowników. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .bardzo dobrą.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .mili ale nie utożsamiają się z zakładem. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?od najniższej krajowej Najbardziej w tej firmie podobało mi się: że można było elastycznie ustawić sobie czas pracy.gdy było się zatrudnionym na pół etatu. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .

Zostaw opinię o Sono Polska - Wołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sono Polska