Marty Polska Aleksandra Kosno

Opole

Opinie o Marty Polska Aleksandra Kosno

Michał

Pracowałem w firmie Marty Polska Aleksandra Kosno około 2 lat, jak dla mnie warunki bardzo dobre, pensja zasadnicza plus premie, umowa o pracę i super atmosfera. Co prawda nie wiem jak jest obecnie, ale myślę, że nie zeszli ze swoich standardów.

Kierowca

Witam, tez zostalem oszukany przez firme Remigiusza Kosno oraz Natalie Szube. Celem zlozenia grupowego wniosku do sadu priszebo kontakt e-mail marcinsilski4@wp.pl

Sinuhe

Uwaga na tą firmę, tak samo jak i na powiązane z Panem Remigiuszem firmy Humanidis i Tax Partners - Natalia Szuba. Marty Polska Aleksandra Kosno przekształciła się w MP Logistics Spółka z O.O. - patrzy tylko na swój własny interes, w prostej linii doprowadzi każdego przewoźnika do poważnych kłopotów finansowych, a w efekcie do bankructwa.

joko

firma dno

joko

jak chcesz szybko zakonczyc kariere jako przewoznik,to tylko współpraca z P.Remigiuszem z marty Polska,dzieki niemu przyjechali z leasingu i odebrali mi auta,wazne ze od lipca moja kasa jest w obrocie tylko nie w moich rekach,totalna lipa

Zostaw opinię o Marty Polska Aleksandra Kosno - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marty Polska Aleksandra Kosno