Biuromax-Plus Beata Litwicka

Rzeszów

Opinie o Biuromax-Plus Beata Litwicka

Kubek

Praca to mordęga. Nie ma stanowisk i możliwości awansu, każdy wykonuje wszystko a kasa marna. Pensja najniższa plus kilka groszy w kopertę poza ewidencją. W zimie zimno bo oszczędności grzewcze w lecie można się zagotować. Ciągłe problemy. Choćby nie wiem co robił i jak się starał nie ma szans na nic więcej. Nie polecam się tam zatrudniać bo to strata życia.

blaaablaaaa

witam ..na czym polega praca w Biuromax? jakie są możliwe stanowiska pracy oraz co wchodzi w skład obowiązków na każdym z nich??? kolejne pytanie: warunki pracy, przynagrodzenie?

Zostaw opinię o Biuromax-Plus Beata Litwicka - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuromax-Plus Beata Litwicka