Hurtownia Papieru Światłodruk

Opinie o Hurtownia Papieru Światłodruk

NORBERT

JA PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE 2LATA I BYŁEM ZADOWOLONY, JAK BYŁ ROZŁADUNEK PAPIERU TO MIAŁEM KOGOŚ DO POMOCY, OWSZEM PRACA CIĘŻKA, ALE JAK SIĘ PRACUJE FIZYCZNIE TO CHYBA MAŁO KTÓRA PRACA NIE JEST CIĘŻKA.NA ORANIZACJĘ I TO CO MNIE INTERESOWAŁO NAJBARDZIEJ PENSJĘ OK, NIE NARZEKAŁEM, A ODSZEDŁEM, BO ZNALAZŁEM PRACĘ NIE FIZYCZNĄ.JA POLECAM

ZIOMBKA

PRACA TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZYZWOICIE PŁATNA, a i VW T5 w dobrym stanie.... fakt faktem jak masz kręgosłup ze stali i masz ochotę biegać z towarem po schodach to zapraszam, HURTOWNIA PAPIERU ZNAJDUJE SIĘ NA PIETRZE !!! także dostawa i rozładunek nawet 10 palet rolek i kartonów a4 na twojej głowie + rozwóz towaru po całej warszawie. SZEFOWA ma firmę w dupie, więcej czasu spędza w kościele po drugiej stronie ulicy niż za biurkiem gdzie jest cały czas potrzebna. Kompletny brak organizacji u tej kobiety. Firma otwierana jest od godziny 9 przez [usunięte przez moderatora] która na niczym się nie zna. Szefowa za kazdym razem mowi ze bedzie za 15 minut - jest srednio za 2h. Procesy logistyczne w tej firmie nie istnieją ! SZCZERZE NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o Hurtownia Papieru Światłodruk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Papieru Światłodruk