Kruk A. Dłużniak Sp.j.

Kraków

Opinie o Kruk A. Dłużniak Sp.j.

Nie wiem kim jest mój przedmówca, ale z tego co napisał wnioskuję iż nigdy w tej firmie nie pracował!!! Pracowałem tam bardzo długo ( ponad 2 lata ) jedyne z czym się tam spotkałem to z poniżaniem i obwinianiem za całe zło tej firmy.Pensja jest mała i jeśli pójdziecie po podwyżkę usłyszycie tylko że firma źle przędzie, ludzie coraz mniej kupują a szefostwo tylko dokłada do interesu... więc po co zatrudniają kolejne osoby obiecując podwyżki i awanse skoro jest tak źle, skoro firma nie przynosi zysków może lepiej ją zamknąć a nie żerować na osobach biednych które muszą pracować by się utrzymać!?

Zostaw opinię o Kruk A. Dłużniak Sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kruk A. Dłużniak Sp.j.