Opinie o Cezas Wiesław Halagiera w Gorzów Wielkopolski

Cezas Wiesław Halagiera
counter
Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Cezas Wiesław Halagiera? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

mantra 6 Nowy wpis

@klientka tez znam kilka osób które u nich brały mebl.e i są bardzo zadowolone,. jak się z mją dziewczyną będziemy przeprowadzać na swoje to też sobie zamówimy. ciekawi mnie czy oni zaopatrują tylko klientów indywidualnych czy ewentualnie firmy i placówki również

klientka Nowy wpis

Jestem zadowolona z mebli zrobionych przez firmę Cezas;estetyczne,dobrej jakości.Polecam

klient Nowy wpis

PROFESJONALNA I SZYBKA OBSŁUGA,MOŻLIWOSĆ NEGOCJACJI Z POZYTYWNYM WYNIKIEM ZADOWALAJĄCYM KLIENTA, CO JEST WAZNE NA DZISIEJSZYM RYNKU.SPRZET DOBREJ JAKOŚCI.BĘDE WAS POLECAŁ.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ja mam inne zdanie na temat pracy w Cezasie.Niskie zarobki,ludzie żyją plotkami a nie pracą.Kłotnie na porządku dziennym.Szef egoista.Plusem jest dbałość o klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Cezas Wiesław Halagiera - Gorzów Wielkopolski

Cezas Wiesław Halagiera