Magda Firma Handlowo-Usługowa Zofia Leśniak-Skrzypiec

Kraków

Opinie o Magda Firma Handlowo-Usługowa Zofia Leśniak-Skrzypiec

Piotr

Widziałem ogłoszenia do Magda Firma Handlowo-Usługowa Zofia Leśniak-Skrzypiec i przyszedłem tutaj poczytać @kardasz można liczyć na przyzwoite rzeczy, o atmosferze jeszcze dużo nie wiem, ale masz rację

snack

widać złość ,niezbyt miła obsługa, złość i niezadowolenie na cały świat? smutne to...

danka

nie polecam tej firmy, szefowa zadufana w sobie, prosta az za bardzo, obsługa kiepściutka

Gosia

chyba cos krecisz kolego bo ja znam ta firma az za dobrze i nie polecam nikomu nawet wrogowi najwiekszemu

Zostaw opinię o Magda Firma Handlowo-Usługowa Zofia Leśniak-Skrzypiec - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magda Firma Handlowo-Usługowa Zofia Leśniak-Skrzypiec