Kancelaria Centrum Doradztwa Marcin Wójcik

Skarżysko-Kamienna

Kancelaria Centrum Doradztwa Marcin Wójcik

Opinie o Kancelaria Centrum Doradztwa Marcin Wójcik

Kawalec B.

zero kompetencji firma nastawiona na maxymalny zysk !!!

Zostaw opinię o Kancelaria Centrum Doradztwa Marcin Wójcik - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Centrum Doradztwa Marcin Wójcik