Audio Design Piotr Kopka

Łódź

Opinie o Audio Design Piotr Kopka

drama

Widocznie atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach dlatego nie ma rotacji wśród pracowników.

wykopka

wyzysk i nie lojanosc. podejscie do pracownika jak do intruza, kasa po terminie, brak organizacji, zastraszanie i chyba zaplacil za usuniecie mojego postu. LUDZIE PISZCIE NA PORTALU TO SWIAT BEDZIE LEPSZY.

Paweł

monia ty masz coś z głową to firma do bani , [usunięte przez moderatora] szef i obsługa beznadziejna, z wypłatami i nadgodzinami włącznie , gorzej trafić nie można , nie polecam

Zostaw opinię o Audio Design Piotr Kopka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audio Design Piotr Kopka