Quo Vadis Polonia Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Quo Vadis Polonia Sp. z o.o.

Klient

Owszem, kalendarze na wysokim poziomie, ale sama firma.... żałosna!!! Po zmianie formuły zarządczej, moje zdanie o tej firmie jest... zerowe. Jestem ich klientem od co najmniej 10 lat i traktowany jestem nie jak partner. Kiedy za starych, dobrych rządów, miałem duże rabaty, teraz jakiś pan, chyba nowy, twierdzi, że mają 5% marżę. Żal... Ciekawe jak to możliwe, skoro dostawałem 15% rabatu. To co? Dokładali wtedy do mnie? Dwie duże firmy zrezygnowały w tym roku z ich kalendarzy i ja też poszukam sobie nowego dostawcy. Wszystkim radzę to samo, może drogą naturalnej selekcji takich, otworzą im się oczy!!!

Opowiedz innym o firmie Quo Vadis Polonia Sp. z o.o. na naszym forum. Jednym komentarzem zmień rynek pracy.

Zostaw opinię o Quo Vadis Polonia Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quo Vadis Polonia Sp. z o.o.