Optima Przeprowadzki

Mińsk Mazowiecki

Opinie o Optima Przeprowadzki

gana

@uaal nie zastanawiaj się tylko bierz. Jak u mnie wnosili meble to je zabezpieczali żeby nie uszkodzić.

Marco

@uaal na pewno nie pożałujesz :) Ja też się z nimi przeprowadzałem, a mając inne doświadczenia naprawdę doceniłem ich pracę. Dbają o klienta a to bardzo ważne.

Asia

Solidni fachowcy, już nie raz korzystałam z ich usług i bardzo jestem zadowolona, są niedrodzy i profesjonalni. Gorąco zachęcam do skorzystania z ich oferty

Wiki

Pracują tu solidni fachowcy. Szybko i bezpiecznie przetransportowali moje meble. Pomogli w montażu mebli. Nie uszkodzili mojego mienia. Polecam

Zostaw opinię o Optima Przeprowadzki - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optima Przeprowadzki