Digital Mobile Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Digital Mobile Sp. z o.o.

Topek

"Kupiłem nowy telefon leżał sobie włączony na szafce jako dodatkowy i po dwóch dniach rozlał sie ekran. Gwarancji nie uznano z powodu złamania w kieszeni totalna bzdura. Wysłałem im go w stanie idealnym bez rys pęknięć jak nowy. Odesłali mi go w takim stanie ze szkoda gadać obudowa jakaś inna ponieważ moja odstawala a ta nie i cała narysowana wraz z ekranem a kartonik wyglądał jakby go z kosza wyciągali. STANOWCZO ODRADZAM TEN SKLEP"

Wiesz co się dzieje w firmie Digital Mobile Sp. z o.o.? Jak wygląda codzienna praca? Podziel się swoją opinią na forum.

Zostaw opinię o Digital Mobile Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digital Mobile Sp. z o.o.