Airport Cleaning Service Sp. z o.o.

Opinie o Airport Cleaning Service Sp. z o.o.

Natalia

@Mobinogowanywspominasz o mobbingu. Co konkretnie masz na myśli? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie sytuacje mają miejsce? Jeśli tak, to warto zgłosić je do firmy. Ma ona obowiązek przeciwdziałania takim zachowaniom.

Mobinogowany

Jestem nekany przez kierowonika zmiany w formie pisanej

Gdzie jest brudno na tym lotnisku? Ludzie przyjezdzają z zagranicy i mówią że jest tu czyściutko. Ale jestem za tym aby stanać i domagać się swojego. Oni chcą przyjąć pracowników ale nikt im nie chce przyjść więc możemy coś wywalczyć!!!!

ktoś

gdzie ta premia która podpisaliśmy?Firma dno czas strajku i będzie pogotowie acs

Ja

Kiedyś był czysto a PPL TWIERDZIŁ ze jest brudno. Teraz jest syf i nikt tego nie widzi. Porzygac sie mozna. Wstyd.

ADAMOS 45

SYF,UBUSTWO I [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] FIRMA KRZAK.......

ktos z lotniska CARGO

czytajac wszystkie te opinie,zastanawiam sie jak moze ta pseudo firma jeszcze istniec na lotnisku,wszak to przeciez wizytowka polski,masakra...PPl przymyka na to oko....to jest niedopuszczalne!!!!

Barozo P2

brak zaplecza socjalnego...kto by pomyslal by jesc w szatni i przy pseudo magazynku z plynami!!!! zapraszam na parking szanowna dyrekcje ACS na sniadanie!!!! Traktujecie nas gorzej niz w sredniowieczu!

Hitman

Pracowniko zabrali 100 zl za niechorowanie to skandal zróbmy cos wreszcze bo nas maja za glupich.niech wszystkie zmiany staną prosze

ArristedDevelopment

UWAGA ,to co sie tam dzieje to istny cyrk!!! kierownictwo tragicznie podchodzi do pracownika!! zarzad ma wszystko gdzies,mam nadzieje ze Dyrekcja PPL przejzy na oczy i wywali ta firme z lotniska!...

Przyjaciółka

Wiecie może gdzie teraz straszy Pularda?

Co tak wszyscy zamilkli?

Byla

Zawsze wiezylam ze zle wroci do tej Pani podwojnie :):)

Co tak Wszyscy zamilklii? Duch Pulardy straszy czy jak ?

Bya

No i co fajnie jest ...........

pULRADY JUŻ NIE MA DOSTAŁA WYPOWIEDZENIE I POSZŁA DO DOMU

Cichy Wielbiciel

Ciekawe gdzie teraz zacznie Paszkwil straszyć. Fajnie by było gdyby Sucha z pryszczami i Służąca tez poleciały. Powietrze by sie oczyściło.

Zdradzony

Była sobie Pularda..... Pa, pa

ZOŁZA

Jak jeszcze syfiarka pracuje ?????? Jej kochaś i mocodawca poleci już niedługo :-) ona za nim .....................

A czego spodziewacie się od Pulardy?

UMOWA O PRACĘ DLA WYBRANYCH....R

pomijając temat....PANI PREZES OBIECAŁA UMOWY O PRACĘ OD PAZDZIERNIKA 2016 r. osobom na umowę zlecenie.....gdzie one są??????to pic na wodę....obiecanki cacanki........tu w ACS tylko UMOWA ZLECENIE nawet zero podwyżki, TO JEST DYSKRYMINACJA I WYKORZYSTYWANIE LUDZI NA UMOWĘ ZLECENIE....TAKŻE LUDZIE ZASNAÓWCIE SIĘ ZANIM PRZYJDZIECIE TU PRACOWAĆ

Trudno się nie przestraszyć Precla - można sie potknąć o słomę wypadająca z butów. Nie mówiąc już o figurze i mordeczce w syfach

Trudnościeralne przestraszyć się Precla - można sie potknąć o słomę wypadająca z butów.

zołza

Od ponad miesiąca zero wpisów WOW ale precel wszystkich postraszył , a ta interpelacja jest stara z przed paru lat.....

Ha ha

Te 3000 to chyba za dwa etety.

ROBO

Wszyscy pracownicy sprzątające, dostali wypowiedzenia i nowe umowy. Zadowoleni są wszyscy w 100%, podstawa 3000 zł. Dobra Firma.!

ciach

Pajacu, siedz spokojnie na pupie, chyba, że masz owsiki to się drab. "Ach" Pani Prezes podziękuj, bo mogła Cię gorzej potraktować.!!! Pani Prezes mogła Ciebie potraktować gorzej, to się ciesz

My

Pajacu, ty wiesz co piszesz.? Pani Aneta Prezes jest i będzie. Pani Aneta jest najlepszym Prezesem Firmy ACS.Pajac ozzzi won. Przeproś Panią Anetę.

My

Pani Prezes Aneta, jest najlepszym Prezesem w ACS.!!!

To jak jest z tym Prezecem - straszy na lotnisku czy gdzie indziej?

A precel to była kobieta?

Pularda w końcu podzieliła los pulard

zolza

Nawet nie wiedziałam że precel ma tylu fanów :-}

ona

A to który taki anbitny?

Rogacza przyjaciółka

Odradzam pracę w tej firmie, kierownik chodzi za pracownikami i patrzy im na ręce, wystarczy na chwilę się zatrzymać a już wielka afera ze strony kierownika. Często wrażliwe pracownice płaczą przez niego. Jak pracownik zniknie z jego ,,horyzontu''( na WC) to dzwoni na prywatny telefon i nakazuje go bezpodstawnie odbierać, Pragnę przypomnieć ze jeśli pracownik nie podpisał tzw. lojalki to nie ma obowiązku nosić przy sobie prywatnego telefonu w godzinach pracy i się tłumaczyć gdzie jest i co robi.. Lepiej mają osoby paląca, wychodzą na przysługującego papierosa i już ich się nie czepia. Lub osoby od których kierownik dostaje .......... :-) Dla uczciwych i dobrych ludzi nie ma tam miejsca...

Wtajemniczony

Brawo kierowniku, Twoje zachowanie powoduje odejście z pracy najlepszych pracowników... Trzymaj tak dalej a sam zaczniesz śmigać z mopem po lotnisku....

olek

Ta firma to dno ,odradzam prace w acs .kolchoz

ZOŁZA

A ja słyszałam że pRECEL przez ostatnie dwa dni siedzi w PPL i żebrze by ją zostawili :)

Ja

Aja słyszałam że Pawlisz z Ela mają wrócić a precel pa pa

I na to wygląda, że nasz Precel się wykruszy. Nowy Dyrektor, nowa władza i koniec Precla. Będzie straszyć gdzie inndziej, o ile ktoś ją zechce. Nie wiadomo, kto przyjdzie, ale z pewnością większe bydło przyjśc nie może. Dobranoc Preclu

JA

Marionetka

morwarowiec

witam jak czytam te wszystkie wpisy to widać ze atmosferę macie na lotnisku w dupu... pracowałem pare lat w serwisie T1 jeszcze jak była firma Morwar i wspominam mile prace ,ludzie super,kierownictwo ok zarząd spoko ,az chciało się do pracy przyjść...szkoda ze prezes F.sie sprzedal i wszystko jeblo na ryj...pozdrawiam

ona

Brawo (ja)

A ma i to on sam wie najlepiej.tak mu było źle za starej ekipy.to teraz precelek da się wykazać.

Ja

Co on ma niby wspolnego czemu piszesz ze nas sprzedal?

Ja

Oni b yli naprawde spoko teraz bedzie cyrk juz dzis byla akcja przy sprawdzaniu lazienek

obecna

Przynajmniej mumia i dryblas wiedza teraz jak się czuli ludzie ktorych sprzedali. Najpierw sprzedali a teraz sami zostali sprzedani. Brawo Precel!!! W podłości nie masz sobie rownych.

Zostaw opinię o Airport Cleaning Service Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Airport Cleaning Service Sp. z o.o.