Agp Grupa Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Chełmińska

Opinie o Agp Grupa Polska Sp. z o.o.

pako

skoro zatrudnienie opiera się na konkretnej pracy zadaniowej, to na bank chodzi o umowę o dzieło. Szkida, bo sądziłem, że Agp jak już kogoś zatrudnia, to na porządną umowę o pracę. Mnie to trochę zniechęca, ale na pewno znajdzie się wiele zainteresowanych osób.

jad

z tego co wiem to zatrudnienie nie jest na godziny tylko za wykonaną pracę zadaniową, dodatkowo ja nie znając warunków pracy bym się jej nie podjął, pomijając powyższe jeden się godzi na wynagrodzenie dzienne 1000zł, a drugi 1gr cóż z reguły dorosłe osoby podejmują pracę i powinni wiedzieć co podpisują i na co się zgadzają

marysia

Dzien dobry wszystkim tym co moze tutaj zajrza.....raczej mam zle wiesci dotyczace tej firmy.......jezeli chodzi o wynagrodzenie to stawki glodowe.......jezeli chodzi o platnosci to totalna masakra......na umowie jeste ze otzymanie wynagrodzenia nastapi 0statniego miesiaca za miesiac poprzedni tzn. jeleli pracowalo sie do 31 maja to pensja bedzie dopiero 30 czerwca i w moim przypadku wlasnie tak jest tylko ze dzisiaj jest 16 lipiec i nadal nie mam .. a wobole to jeszcze sie okazalo ze potrawia zaplacic ..........i to jest najlepsze ........80 gr za godzine pracy ..........uwazajcie na nich.....pozdrawiam

Zostaw opinię o Agp Grupa Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Chełmińska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agp Grupa Polska Sp. z o.o.