Formind S.C. Witold Domanik Maciej Leśnik

Chorzów

Opinie o Formind S.C. Witold Domanik Maciej Leśnik

Lidia

@Robus dzięki za odpowiedź. A czy firma pod nazwą Formind S.C. Witold Domanik Maciej Leśnik Twoim zdaniem już nie funkcjonuje? Bo według KRS nadal istnieje.

Lidia

@ja jesteś pewien, że chodzi o jedną firmę? Jakie miała wcześniej nazwy? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami forum.

Robus
@Lidia 16.08.2017 14:50

Jero Sp. z o.o. Jero S.A

ja

Uwaga, otwierają ciągle nowe firmy, zmieniają nazwy, kombinują.

Rafał

Trzymac sie z dala - nie płacą faktur, to jeden wielki przekret ta firma.

Rafał

Trzymac sie z dala - nie płacą faktur, to jeden wielki przekret ta firma.

lechu

..co prawda troche ofert pracy od nich jest na przyklad na staowisko kelnera/ kelnerki w Warszawie osoba bdzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę gości w restauracjach/barach hotelowych, przyjmowanie i realizację zamówień, doradzanie i pomoc w wyborze odpowiednich dań oraz napojów

ktoś

Uwaga na tą firmę - nie wypłaca faktur, zmienia nazwę i nie ma z nimi kontaktu. Nie wypłaca pracownikom, podwykonawcom, kontakt zerowy.

uwaga

Uwaga, to oszuści - uważajcie! kłamią, manipulują, nie wypłacają pieniędzy nikomu.

ja

nie polecam wręcz ostrzegam!

Aniela

Nie polecam, szczerze odradzam. Kontakt bardzo średni, czasami w ogóle brak. Długi czas realizacji projektu, zlecenia. Szef Leśnik, cwaniackie podejście do klienta, zbywanie. Odradzam.

Agencja Reklamowa FORMIND Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, przestrzegamy przed działalnością spółki FORMIND Sp. z o.o. (używającą także nazw: "Spinacz", "Creative Wonderland Agency" o numerze NIP 6342795477, REGON 242735642, KRS 0000395875) Informujemy, że FORMIND Sp. z o.o. oraz Agencja Reklamowa FORMIND Sp. z o.o. to dwa odrębne podmioty. Zachęcamy do zapoznania się z oświadczeniem zawartym na stronie naszej agencji pod poniższym linkiem: http://www.formind.pl/oswiadczenie/see,131.html Jednocześnie informujemy, że zarząd Agencji Reklamowej FORMIND Sp. z o.o. podjął już kroki prawne celem ochrony dobrego imienia spółki.

uwaga

Uważajcie. To młodzi kombinatorzy. Mają znajomości i je wykorzystują w przychylnym sobie celu. FORMIND, SPINACZ CZY JERO LENSSINC są ze sobą powiązane do tego stopnia że sobie potrafią wystawiac referencje. Można się na nich przejechac.

bilbo36

Jak dla mnie wszystko super.

poiu1979

UWAGA !!!(usunięte przez administratora) tragedia odradzam współpracy (usunięte przez administratora) i przestrzegam firmy prze wyborem FORMIND

Rafał

Ja współpracuję już od roku i jestem bardzo zadowolony

Osoba Publiczna

Nie polecam usług tej firmy, są bardzo niesłowni. Piękna początkowa otoczka, która jest bardzo złudna. Współpracę oceniam negatywnie.

Zostaw opinię o Formind S.C. Witold Domanik Maciej Leśnik - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formind S.C. Witold Domanik Maciej Leśnik