Dotpr Dominik Wartecki

Środa Wielkopolska

Opinie o Dotpr Dominik Wartecki

OMG

Nie zgadzam się z opinią. Miałem przyjemność pracować dla firmy ponad 3 lata i nie powiem złego słowa. Kreatywni rozwojowi nie traktują źle pracowników wręcz przeciwnie. Nigdy nie zdarzyła mi się sytuacja żebym miał wypłatę później. Osobiście polecam. Rozstałem się pokojowo żmie jaja prace to normalne w tej branży.

kolo
@OMG 05.01.2016 23:47

no... piękna szeptanka :D

OMG

Przepraszam słownik zjadł ostatnie zdanie :-) kończąc myśl. Rozstałem się w pokojowej atmosferze zmieniając prace jak to w tej branży bywa. Polecam.

ANIA

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. PR według tych panów polega na pisaniu automatycznych informacji prasowych i wysyłce tych notek hurtowo do dziennikarzy. Nie ma mowy tu o żadnej relacji między pr-owcem a dziennikarzem. Wszystko robione jest po łebkach. A jak płacą? Pod stołem. Na umowie o dzieło najchętniej. Pensja nie jest wypłacana regularnie, często nie w terminie. Masz zwolnienie lekarskie? To nic, i tak musisz pracować, tyle że w domu.

Zostaw opinię o Dotpr Dominik Wartecki - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dotpr Dominik Wartecki